TVD - news | other

Tvd ~ Interview for EW

22. února 2012 v 20:49 | Mery
Daniel Gillies (Elijah) poskytl rozhovor pro Entertainment Weekly, ve kterém vypráví o budoucnosti Původních, Elijah a také o jeho přátelství s Elenou.

Hrozby Esther ani zdaleka neskončily a nebudeme muset čekat dlouho:
"Bude to velmi zajímavé, protože teď jsou Původní rozptýleni. Je to jako "Nuže, když jste všichni odešli, znamená to, že jste stále spoutáni nebo se to přerušilo kvůli Abby?"
Elijah se rozhodl odejít z města poté, co se mu podařilo utéct před smrtí a když se Daniela zeptali zda se vrátí, nechtěl toho hodně prozradit:
"Vrátí se ve vašich snech." Vtipkuje. "V překrásných, poetických, lehce násilnických, maniakálně a podivných snech. Bude to, jako bych vstoupil do vašich hlav. "

Do vašich hlav, ale i do Elenin. Mnoho diváků se potěšilo, když byli svědky narůstajícího vztahu mezi Elijahem a Elenou, která je v Mystic Falls magnetem na upíry číslo 1. No jeho poslední zrada může navždy pohřbít veškeré naděje pro jejich budoucí vztah. Daniel však věří, že Elijah měl na to dobré důvody:
"Myslím si, že ani jeden z nich není úplně bez viny." Elena ho nemůže vinit z únosu. V podstatě mu lhala do obličeje a zatáhla ho do rituálu smrti spolu s jeho sourozenci. Nemyslím si, že jeden je lepší než ten druhý. Byla to oboustranná zrada a oba na to měli velmi dobré důvody. "
 
 

Reklama